Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Założycielką jest Anna Śliwka magister kosmetologii. Kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyła studia licencjackie (specjalizacja - Spa&Wellness) na Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz studia magisterskie (specjalizacja – kosmetologia estetyczna) również na na Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie

Kosmetologia to moja pasja. Od dziecka marzyłam aby otworzyć salon kosmetyczny w którym klient będzie otoczony holistyczną opieką, dlatego do każdego podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Salon Anna Śliwka- kosmetolog powstał z myślą o Tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, wygodę, poczucie bezpieczeństwa i obsługę na najwyższym poziomie.

Moje motto życiowe

Rób w życiu to co kochasz! Z pasją i sercem. Wszystko inne przyjdzie samo

W ofercie salonu znajdują się zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii (twarzy i ciała), podologii, pielęgnacji dłoni, laseroterapii, fizjoterapii, stylizacji okolic oka, wizażu.

  • Możemy zagwarantować, że robimy wszystko, aby nasz salon był miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla Klientów.
  • Szczególny nacisk kładziemy na czystość i higienę. Wszystkie narzędzia sterylizujemy w autoklawie medycznym.
  • W naszej pracy korzystamy jedynie ze sprawdzonego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków o doskonałych recepturach (m.in. marki ESSENTÉ, NATINUEL, XYLOGIC, SynCare).